تولید ویدیو 1

تولید ویدیو

موضوع: تولید ویدیو

بی تردید با ظهور تلفن های همراه هوشمند از یکسو و توسعه روز افزون شبکه های اجتماعی ویدیو پایه در دهه اخیر بشر چندین برابر یکصد سال اخیر به تولید ویدیو و ضبط و پخش روزآمد تصویری روی آورده است.
لازم به ذکر است که برادران لومیر به عنوان مخترعین سینما از حیث تولید تصویر متحرک و پایه‌گذاری اولین نمایش عمومی در سالن نمایش سینما به شکل امروزی، اولین کسانی هستند که سینما را برای اولین بار به جهان معرفی کردند. در سال ۱۸۹۵ در گراند کافه واقع در بولوار کاپوسی شهر پاریس آن‌ها دستگاه اعجاب‌انگیز خود را به نام «سینماتوگراف» که هم وسیله‌ای برای نمایش فیلم و هم دوربین فیلمبرداری بود به جهانیان عرضه کردند.
از آن تاریخ تا اکنون روند تولید ویدیو و عرضه آن باجامپ های متعددی همراه شده است که همگی در خدمت بصری سازی محیط پیرامونی بشر بوده است.
با این وجود رقابت شدید و مخاطب سیال تولیدکنندگان آثار بصری را بر این داشته است که هر روزه به فکر توسعه کمی و کیفی آثار خود باشند.
شبکه راه حل با عنایت به تجربیات ارزنده خود در سینما و تلویزیون و همچنین بخش تبلیغات بازرگانی بصری امکانی با استاندارد بالا در راستای تولیدات ویدیو را برای مخاطبین و مشتریان عزیز فراهم کرده است.
ما بر این باوریم که هر فرم از یک فیلم می تواند در بردارنده پیام اصلی صاحب اثر باشد و در تولید این مهم خود را از پیشروان این صنعت، هنر جذاب می دانیم.

شبکه راه حل ضمن حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تنها به توانمند شدن مجدد کسب و کار شما می اندیشید