تولید عکس نوشت 1

تولید عکس نوشت

موضوع: تولید عکس نوشت

مهمترین نکته ای که باید در تولید عکس نوشت بدانید چیست؟
عکس نوشت به عنوان یکی از گونه های جذاب و آسان نما مورد توجه استفاده بسیاری از یوزرهای شبکه های اجتماعی است اما نباید این مهم را از یاد برد که تولید عکس نوشت یک فرایند محتوایی و هنری است که در کمترین وضعیت نیازمند سه رکن محتوا،عکس و گرافیک است.
لذا هرچند تولید عکس نوشت در ابتدا بسیار سهل به نظر می رسد اما نباید از یاد برد که تولید عکس نوشت در واقع کاری سخت و فرایندی چند بعدی دارد.در تولید عکس نوشت موارد ذیل را حتما در نظر بگیرید.
1- پیام: مهمترین رکن هر عکس نوشت پیام است. در ابتدا پیام مورد نظر را برای خود مکتوب کنید. در ضمن از خاطر نبرید هر کس نوشت در نهایت می تواند در بردارنده یک پیام باشد نه بیشتر.
2- عکس: بهترین عکس را تولید و یا با عضویت در آژانس های تولید عکس از آنها با کیفیت بالا خریداری کنید، عکس های اینترنتی کیفیت لازم را برای عکس نوشت ندارند و استفاده از آنها بر کیفیت نهایی خروجی تاثیر مستقیم دارد.
3- نوشته: تلاش کنید کلامات کوتاه و جملات دقیق و در بر دارنده پیام را در هماهنگی کامل با عکس پیدا کنید. کلامات بیشتر از 30 کلمه نباشد.
4- تیتر: اصول تیتر زدن یکی از پیچیده ترین و فنی ترین کارهاست که معمولا خبرنگاران و روزنامه نگاران با تجربه این هنر را به خوبی فراگرفته اند. با این وجود تیتر باید در بردارنده اصلی پیام باشد و کوتاه و مختصر باشد.
5-گرافیک: پیوند میان عکس، نوشته، تیتر باید با هنر گرافیک به محصول نهایی منجر شود تلاش کنید از گرافیست های حرفه ای استفاده کنید.
هماهنگونه که ملاحظه کردید فرایند تولید یک عکس نوشت فرایندی چند لایه و پیچیده است. شبکه راه حل با تولید بیش از 3000 عکس نوشت در طول سالیان گذشته و با استفاده از تیم توانمند، عکاسی، محتوایی و گرافیست تمامی خدمات مربوط به تولید عکس نوشت را با کمترین قیمت ها برای مشتریان خود محیا نموده است.

شبکه راه حل ضمن حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تنها به توانمند شدن مجدد کسب و کار شما می اندیشید