چگونه از پیج اینستاگرام خود کسب درآمد کنیم؟ (1)

چگونه از پیج اینستاگرام خود کسب درآمد کنیم؟

راه های جدید کسب درآمد یکی از دغدغه های اصلی این روزها است. در زمانی که کارتال ها و تراست های تجاری با برندهای متنوع و تبلیغات پر هزینه گوش و چشم مخاطب را کامل به خود مشغول کرده اند. چگونه می شود بریا کسب و کار های جدید فضای تنفس را باز نمود؟

شبکه راه حل با هدف حمایت از کسب کار های نوپا و همچنین تغییر رویه کسب و کار های سنتی پیشنهادات خود را به شما ارائه می دهد.

هر فردی با هر میزان تحصیلات و سابقه شغلی می تواند با طی نمودن فرایندی دقیق مسیر کسب درآمد خود را تغییر دهد. بدین منظور کافی است شما با دنیای مجازی به معنای واقعی کلمه آشنا شوید.

شبکه راه حل به شما می گوید مخاطب فعال باشید نه دنبال کننده منفعل!

بی تردیدفرایند تغییر امری دفعی و بدون مطالعه نیست، پس به منظور کسب درآمد از شبکه های اجتماعی مطلب ذیل را به دقت مطالعه کنید.

1- تغییر در نگرش

شما برای تغییر در فرایند های تحولی در ابتدا باید نگرش خود را به وضعیت موجود تغییر دهید. اگر کسب و کارتان به خوبی نمی چرخد، اگر تعداد مشتریان شما روز به روز روند کاهشی را طی می کند، اگر نمی دانید تغییر را از کجا شروع کنید.

بدانید که اولین تغییر باید تغییر در نگرش و فرایند نگرشی شما باشد.

مشاورین شبکه راه حل می توانند به صورت رایگان راه های تغییر نگرش را به شما بی آموزند.

2-ارزیابی ذائقه مشتری

کسب و کار شما هرچیزی که باشد در ابتدا باید محصول خود را مبتنی بر نیاز و علاقه مشتری صورتبندی کنید. محصول نهایی شما باید یکی از نیازهای جسمی و روحی مشتری را بر طرف کند.

نیاز های جسمی ماننده خوراک، پوشاک، مسکن و… و نیاز های روحی ماننده آموزش، تفریح، سرگرمی و…

لذا محصول نهایی شما باید برای مخاطبینی معلوم و به منظور رفع نیازی مشخص طراحی و یا حتی بازطراحی شود.

همکاران بازاریابی شبکه راه حل می توانند به شما در پیدا کردن مخاطب هدف کمک نمایند.

3- خلاقیت در معرفی محصول

خلاقیت فرآیندی است که با مشاهده زیاد به دست می آید، یک فیلمساز موفق و خلاق بیش از دیگران فیلم تماشا می کند. یک گرافیست خلاق روزانه بیشمار طرح گرافیکی مشاهده می کند. لذا شما به منشور رسیدن به خلاقیت باید به صورت سیستمی خوب مشاهده کنید.

تیم مجرب شبکه راه حل می تواند در رسیدن به خلاقیت فردی به شما کمک کند.

4- مشخص کردن راه دقیق کسب درآمد از پیج اینستاگرام

هر پیج اینستاگرامی امکان های متعددی به منظور کسب درآمد دارد، از قرار دادن درگاه فروش، تا تبلیغ پیج های دیگر مهم ترین بخش در این قیمت مشخص کردن استراتژی دقیق  عملیات رسانه ای شما و راه های کسب درآمد در این بخش است.

شبکه راه حل با فهمی دقیق از فضای کسب و کار های جدید می تواند پیج ما را در مشخص کردن استراتژی فروش کمک نماید.

5- جذب فالوور و دنبال کننده متعهد

یکی از اشتباهات رایج در پیج های تازه کار خرید مخاطب لایک و یا حتی ویو فیک توسط ادمین پیج است. هرگونه فرایند فیک و طی نمودن این مراحل پیج شما را به صورت خودکار از نمایش حقیقی خود محروم خواهد کرد.

شبکه راه حل بر این باور است که مخاطب حقیقی هرچند کم و محدود از هزاران عدد فیک و دروغین بازخورد بهتری برای پیج شما خواهد داشت.

راه های کسب درآمد شما از یک پیج اینستگرامی باید مسیری دقیق را طی نماید، هرگز از یاد نبرید خلاقیت، شکیبایی و مداومت بر تولید محتوای درست و اصولی تنها مسیری است که می تواند شما را به اهداف خود نزدیک کند.

در این بین شبکه راه حل با استفاده از ظرفیت توزیع محتواو تولید محتوای فاخر می تواند پیج شما را به اهداف مشخص شده خود نزذیک نماید.

نویسنده: امیرحسن خواجوی

 

مدیریت ایسنتاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه راه حل ضمن حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تنها به توانمند شدن مجدد کسب و کار شما می اندیشید