هزینه واقعی بسته های شبکه راه حل چه میزان است؟ (1)

هزینه واقعی بسته های شبکه راه حل چه میزان است؟

یکی از مهمترین مولفه های استفاده از ظرفیت شبکه راه حل بحث تجمیع نیاز های تبلیغاتی مشتریان است.

تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی هموراه یکی از دغدغه های اصلی صاحبان پیج های شبکه های اجتماعی بوده است. هر کسب کاری به منظور مدیریت پیج اینستاگرامی خود به صورت انفرادی نیازمند چند خدمت به صورت همزمان است.

1- گرافیست– گرافیک هر پیج اینستگرامی و یا هر گونه فعالیت در فضای مجازی نیازمند یک ویا چند نیروی توانمند و هنرمند است که با تمرکزی دقیق نیازهای گرافیکی پیج هدف را مرتفع نمایند.

طراحی لوگو، طراحی کاورها، طراحی لایوت اصلی، طراحی عکس نوشت و طراحی پوستر ها چه در قالب پست و چه در قالب استوری فرایندی است که هر کسب و کار به منظور دیده شدن خوب و متمایز کسب و کار خود بدان نیازمند است.

لازم به ذکر است هزینه استخدام یک نیروی تمام وقت در این زمینه مبلغی بین 6-7 میلیون تومان است. این در حالی است که علاوه بر سیستم رایانه ای مورد نیاز هزینه ای نزدیک به 40 میلیون تومان برای شروع این فرایند را برای هر کسب و کاری را باید در نظر گرفت.

علاوه بر این هزینه بیمه و محل استقرار نیز یکی از دشواری های جذب یک گرافیست حرفه ای است.

آیا شبکه راه حل به این موضوع فکر کرده است؟

2- تصویر بردار- از آنجایی که شبکه ای مانند اینستاگرام تصویر پایه است هر پیج فعال نیازمند انبوه تولیدات ویدویی و عکاسی است.

این مهم به علاوه نیروی انسانی توانمند که هزینه ای حدود 6- 10 میلیون تومان در ماه را دارد به دوربین نور و صدا نیازمند است که هزینه یک ست کامل تصویر برداری متوسط رقمی بالغ بر 60-70 میلیون تومان (با قیمت ارز روز)در وضعیت متوسط را بر مدیران پیج های اینستاگرامی تحمیل می کند.

علاوه بر هزینه های فوق، محل استقرار و هزینه بیمه و … نیز باید در جذب تصویر بردار، کارگردان و عکاس محاسبه شود.

آیا شبکه راه حل به این موضوع نیز فکر کرده است؟

3- تدوین- بسیاری از تصاویر موجود و یا تصاویر تولیدی به منظور نمایش در پیج های مختلف نیازمند تدوین، صداگذاری و انتخاب موسیقی است. هزینه ماهانه استخدام یک تدوینگر در ماه عددی میان 5-7 میلیون تومان است و هزینه سیستم مورد نیاز فرد تدوینگر هزینه ای نزدیک به 60 میلیون تومان (به قیمت ارز روز) است.

در این مورد هم مثل موارد بالا هزینه جذب و استقرار نیروی انسانی می تواند بر انبوه مشکلات و هزینه های دیگر اضافه کند.

آیا شبکه راه حل به این موضوع مهم و حساس نیز فکرکرده است؟

4- ادمین(مدیر پیج)- هر پیج فعال نیازمند یک مدیر تمام وقت و آموزش دیده است که علاوه بر بارگذاری محتوا با مخاطبین پیج ارتباط برقرار کند. هزینه استخدام یک ادمین تمام وقت مبلغی نزدیک به 3-4 میلیون تومان در ماه است.

آیا شبکه راه حل به تمام موضوعات یاد شده، فکر کرده است؟

بله فکر کرده است و در ادامه می توانید شما هم با نحوه حل این مسئله در شبکه راه حل آشنا شوید.

حال با توجه به توضیحات بالا می توان متوجه شد که چرا اکثر پیج ها تنها به سمت کپی کاری و یا تولیدات نازل تصویری میل پیدا می کنند و از ارائه آثار با استاندارد های حداقلی استفاده نمی کنند.

در این بین شبکه راه حل با استفاده از نیروهای توانمند، مجرب و کارآزموده و با تجمیع امکانات و تجربیات چندبن سال گذشته خود در عرصع تولید و انتشار محتوا در فضای مجازی توانسته است هزینه های بالای تولید و توزیع محتوا را در قالب بسته های اقتصادی به منظور استفاده مخاطبین خود فراهم کند.

شبکه راه حل در مسیری متفاوت و با استفاده از ظرفیت شبکه سازی خود هزینه های بالای تولید محتوا و توزیع محتوا را در قالب بسته های برنزی، نقره ای، طلایی و برتر شرایط را به منظور ارتقای کیفیت پیج های شما آسانتر نموده است.

با شبکه راه حل مسیر متفاوت و اقتصادی مدیریت پیج خود را تجربه کنید.

نویسنده: امیرحسن خواجوی

 

شبکه راه حل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه راه حل ضمن حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تنها به توانمند شدن مجدد کسب و کار شما می اندیشید